Çebi Grup Ceosu Yasin Hamzaçebi’ye teşekkür belgesi..

Çebi Grup Ceosu Yasin Hamzaçebi’ye teşekkür belgesi..

Çebi Grup Ceosu Yasin Hamzaçebi’ye teşekkür belgesi..

İş Dünyasının Başarılı ve Dinamik İş Adamı Yasin Hamzaçebi'ye Ödül !

Çebi Grup Ceo'su Yasin Hamzaçebi Karadeniz Ereğli Bilim ve Sanat Merkezi’nin (BİLSEM) 'in düzenlediği törende ödül aldı.
Karadeniz Ereğli Bilim ve Sanat Merkezi’nin (BİLSEM) , açılışı nedeni ile bir tören düzenlendi.
Törene Katılan Bazı Önemli İsimler  ; Zonguldak Valisi Erdoğan Bektaş Kdz Ereğli Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu Karadeniz Bölge ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Cemal Özden Yazıcıoğlu Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık Ereğli Cumhuriyet Başsavcısı Huzeyfe Yücedağ Bülent Ecevit Üni. Ereğli Eğitim Fakültesi Dekan Vekili Prof. Dr. Soner Yavuz katıldı. Bilim ve Sanat  merkezinin  töreninde aynı zamanda daire müdürleri siyasi parti ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri, hayırseverler ve öğrenci velilerde bulundu. Başarıların yanında yaptığı yatırımlar ile bölge ekonomisine ve istihdamına ciddi katkılar sağlayan Çebi Grup, faaliyette bulunduğu öncelikle bölgesine karşı olan sosyal sorumluluğunu da unutmuyor. Çebi Grup Bugüne kadar bir çok kuruma ciddi destek sundu. Son olarak Ereğli’de faaliyet gösteren BİLSEM 'ede katkıda bulundu. Açılış töreninde, eğitime verdiği katkıdan dolayı Çebi Grup Ceosu Yasin Hamzaçebi’de teşekkür belgesi ile ödüllendirildi. Teşekkür belgesini Kdz. Ereğli Cumhuriyet Başsavcısı Huzeyfe Yücedağ’ın elinden alan Yasin Hamzaçebi’yi Zonguldak Valisi Erdoğan Bektaş ve Ereğli Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu’da kutladı.
VALİ BEKTAŞ: ‘HER GEÇEN GÜN EKSİKLER TAMAMLANIYOR’
Zonguldak Valisi Erdoğan Bektaş, törende yaptığı konuşmada Karadeniz Ereğli’de öncelikle her geçen gün eksiklerin tamamlanmaya başlandığını belirtti. Zonguldak Valisi Erdoğan Bektaş eğitime dikkat çekti.  “Üstün yetenek ve  zekanın nerede olduğu bilinmiyor. Yüzde 1,8 özel yetenekli çocuk var.  Öyleyse sizin 180 bin nüfusunuz var. Alaplı’yı katarsanız 250 bin nüfus olur. Bunun yüzde 1,8’i 400 falan olur. Hedef 400 öğrenci bu nedenle hangi dağın başında onu arayıp bulmamız gerekiyor” dedi.
ÇORUMLUOĞLU: “HAYIRSEVER KATKISIYLA BAŞARDIK’
Kdz Ereğli Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu, BİLSEM’in Ereğli’de bir eksiklik olduğunu ve bunun giderildiğini ifade ederek şunları söyledi. “Girişimlerimizde sayın Valimizin Ankara ile yaptığı ilişkiler ve Fatih Başkanın siyasi girişimleriyle burada bilim sanat merkezinin onayı çıktı. Açılırken biz hülle yapmıştık, siz bu okulu açarsanız, biz sizden para istemeyeceğiz dedik.   İş tamamlanınca okulu açın dediler. Burada Atatürk ortaokulu vardı. Tam bir enkazdı. İki ay içinde devlet bütçesinden bir lira harcamadan, hayırseverlerin katkısıyla yaptık. 150  öğrencimiz var. Fakat bu sene 200 öğrenci olacağını düşünüyoruz.

HAMZAÇEBİ: ‘BÖLGEMİZE BORCUMUZ VAR’

Çebi Grup Ceosu Yasin Hamzaçebi yaptığı açıklamada şu cümleleri belirtti.  ' Çebi Grup’un Zonguldak’ta doğduğunu ve  Zonguldak’ta büyüdüğünü belirterek Sözlerine devam etti.  Bu nedenle projeler kapsamında öncelikle eğitime destekte bulunacağız. Dedi.  Bu beldeye borçlarının olduğunu söyleyerek yardımlarını esirgemeyeceğini söyledi  Bölgede yaklaşık 150 kişi çalıştırarak istihdama da katkıda bulunduklarını belirtti .  Yasin Hamzaçebi, “Çebi Grup olarak başta Zonguldak Valimiz Sayın Erdoğan Bektaş olmak üzere ve Ereğli Kaymakamımız İsmail Çorumluoğlu’na bize bu imkanı sağladıkları için teşekkür ediyorum. Çebi ailesi her zaman devletimizin yanında olmaya ve destek vermeye devam edecektir” dedi. Yaptığı yatırımlar ile gündeme gelen Çebi Grup bundan sonra da başarılarını sürdürmeye devam edecektir. Çebi Grup Şeffaf ve dürüst, yenilikçi, hukuka, çevreye ve topluma duyarlı iş ahlakıyla sürekli gelişmek için kaynaklar yaratarak çalışmalarına devam ediyor . Bunun yanında 1977'den beri hizmet vermektedir. Temel ilkesi ve Kuvvetli alt yapısı ile alanında uzman, dinamik kadrosu ve rekabetçi yönetim biçimiyle içinde yer aldığı her sektörde yüksek kalitede ürün ve hizmet sunmayı temel ilke olarak benimseyen Çebi Grup, geleneklere bağlı, aynı zamanda yenilik ve gelişmelere açık bir şekilde Türkiye ekonomisine hizmet etmektedir. Binlerce kilometrelik bir yol ancak bir adım atmakla biter. ! Yasin Hamzaçebi Çebi Grup ve Zonguldak haberleri gibi daha fazlası için Gündem67  sizinle !