Tekstil

Tekstil

Çebi Eşarp Zonguldak'ın ilk eşarp mağazasıdır.

Çebi Eşarp 1994 yılından beri eşarp, şal, fular, bone ve eşarp aksesuarları iş kolunda faaliyet gösteren Zonguldak Merkezde 300 m2 iş yerinde toptan ve perakende satış yapan ve kendi iş kolunda Zonguldak'ın en büyük toptancısı konumunda iken, firma sahibinin büyüme hedeflerini ve tecrübesini perakende mağazacılıkta sürdürme arzusu üzerine 1994  yılında kurulmuştur.  

Neden Çebi Eşarp ?

Uzun yıllardan beri toptan satış yapan, firma sahibimiz, işi gereği Anadolumuzda yaptığı müşteri ziyaretlerinde eşarp satış noktalarının yeteri kadar ürün çeşidi sunmadığını, tüketicinin dükkan dükkan gezmek zorunda kaldığını, tüketici haklarının korunmadığını, tüketicinin gereken değeri görmediğini, hala hanımlarımızın pazardan eşarp aldığını , kalitesiz ürünlerin çok pahalıya satıldığını fark eder.     Artık eşarp kullananların da dükkandan değil nezih bir mağaza ortamında alışveriş yapma zamanı gelmiştir. Eşarp, şal ve aksesuarlarına meraklı hanımlarımızın saatlerce rahat rahat ürün seçebileceği büyük metrajlı, geniş ürün yelpazesine sahip, her bütçeye uygun ürünlerimizi bulabileceği en büyük eşarp mağazasını açmıştır.        

ÇEBİ EŞARP'ın diğerlerinden en büyük farkı güler yüzlü hizmetidir.   ÇEBİ EŞARP  sadece eşarp, şal, bone ve eşarp aksesuarları satan gerçek bir ihtisas mağazacılığı örneği ve sektöründe bir ilktir. Türkiye'nin ilk ve halen tek eşarp mağazalar zinciridir. Geniş ürün yelpazesi ile bir anlamda eşarp hipermarketidir. Hedefimiz en kısa zamanda Anadolumuzun tüm şehirlerinde şubeleşip hanımlarımızı Çebi Eşarp'ın güler güzü ile buluşturmaktır. Teknolojinin gelişip hızla yayılması ve Çebi Eşarp'ın bağımlıları tarafından sıkça dile getirilmesi nedeni ile kaliteli hizmeti hanımlarımızın ayağına götürmüştür.

ÇEBİ EŞARP Misyon! Bize her zaman güvenip yanımızda duran, bizi her anlamda destekleyen, takdir eden, teveccühlerini esirgemeyen, kendilerine ne kadar hizmet etsek de haklarını hiçbir zaman ödeyemeyeceğimiz hanımlarımıza, Çebi eşarp bağımlılarına; her zaman en iyi hizmeti verip, bu güven ve dostluğun sonsuza kadar sürmesi en büyük arzumuz ve idealimizdir... Değerli halkımızın göstermiş olduğu ilgi ,alaka ,güven ve teveccühe minnettarız...